Nem sikerült a bravúr az argentin footgolf vb-n

Az Argentínában zajló ötnapos footgolf vb zárónap előtti versenynapján a tizenhat magyar indulóból tizenegy sportolónak sikerült bejutnia a fináléba. Itt azonban a legjobb “harcosunknak” is csak a 25. legjobb helyet sikerült elcsípnie, bár ha azt nézzük, hogy 144 embert kellett volna legyőzni, ez nem is olyan rossz eredmény.

DSC_0147-2-2

A Buenos Aires melletti Pilar Golf Clubban rendezett footgolf világbajnokságot a papírforma és a szóbeszéd alapján az argentin Christian Otero nyerte meg. Ahogy négy éve Lengyel Béla, úgy most ő is hazai pályán nyerhette meg a világbajnokságot. A bajnok egy mexikói, egy szlovák és egy brit versenyzőt előzött meg.

A csapatversenyt szombaton az Egyesült Államok nyerte, miután legyőzték a házigazdát a fináléban, Magyarország ötödik lett.

Fotó és forrás: magyarfootgolf.hu